Це цікаво

  1. Головна
  2. Блог
  3. Затишний дім. Коли миття посуду в задоволення.
22.02.2021
Поділитися

Затишний дім. Коли миття посуду в задоволення.

Сучасна посудомийна машина - прекрасна допомога в побуті, особливо в великих сім'ях. Відмивши велику кількість посуду до приємного скрипу та одночасно продезінфікувавши його - практично нездійсненне завдання для жіночих рук. Проте домашня посудомийна машина справиться з цим всім всього за один цикл роботи, бережно вимивши будь-які матеріали: від звичайних сковорідок і до фарфору чи кришталю.


Купити засіб для посудомийних машин: критерії вибору.

Таврія В пропонує капсули, гелі, порошки чи таблетки з різним складом, ціновою політикою та функціями. Знайти хороший засіб для посудомийних машин за доступною ціною у нас цілком реально, отож на що в першу чергу Вам потрібно звернути увагу?
•   Торгова марка. Орієнтуйтеся на рейтинг, відгуки та популярність.
•   Вид засобу та його призначення. Враховуйте марку і модель своєї посудомийної машини, рекомендації виробника.
•   Комфорт в експлуатації. В залежності від індивідуальних звичок власниці можна вибрати гелі, порошок, капсули чи таблетки.
•   Склад. Саме процентний вміст інгредієнтів впливає на успішний результат. Хлор допоможе відмити жирний бруд та відбілити посуд, проте для деяких виробів він може становити небезпеку, тому миючи посуд в посудомийній машині, обов'язково звертайте увагу на всі позначення на посуді.

 

Види засобів для миття посуду в посудомийних машинах.

Таблетки являються найпопулярнішим варіантом. Завдяки складу в який додають сіль, спеціальний ополіскувач та кондиціонер, розширюється функціонал цих засобів. Вони не тільки добре очищають посуд та пом'якшують воду, але й доглядають за внутрішньою начинкою техніки.


 

Гелі та порошки для миття не менш популярні завдяки своїй економічності і відносно невисокій ціні. Проте порошкоподібні продукти потрібно використовувати разом з іншими додатковими засобами, оскільки вони позбавлені функцій догляду та ополіскування.

 

 

Ополіскувач, сіль для посудомийних машин та інші засоби догляду. Для запобігання вапняного нальоту та появи накипу необхідно використовувати спеціальну сіль для пом'якшення води. Засоби догляду у вигляді капсул забезпечують додаткове очищення деталей у важкодоступних місцях. Кондиціонер чи ополіскувач здатен прискорити сушку вимитого посуду і запобігти появі плям на посуді. З порошками і однокомпонентними таблетками виробники посудомийних машин особливо рекомендують користуватись цими засобами.

 

 

 

Пам'ятайте! Ніколи не кладіть в посудомийну машину не призначені для неї побутові миючі засоби, звичайні порошки і сіль – це тільки зашкодить техніці, ремонт якої обійдеться не дешево.

 

Обирайте в Таврії В високоякісні засоби Finish, Somat, Sodasan, Vortex та Frosch та чистого вам посуду!

Новини