Це цікаво

  1. Головна
  2. Блог
  3. Як вибрати мінеральну воду?
24.03.2021
Поділитися

Як вибрати мінеральну воду?

Мінеральна вода - це вода, яка містить в своєму складі розчинені солі, мікроелементи, а також деякі біологічно активні компоненти. Щоб вона позитивно впливала на здоров'я, укріпляла організм, потрібно пити її правильно, а вибирати - уважно. Під час вибору води обов’язково потрібно звертати увагу на склад, кількість корисних речовин та джерело з якої її добували.

Читаємо склад

При виборі цього корисного напою важливо уважно читати склад та термін придатності. Вода в пластикових пляшках не повинна зберігатися більше 1.5 років. У скляних - 2 роки.

 Важливим показником є загальна мінералізація продукту. Якщо вона не перевищує 500 мг на літр - продукт дозволено пити абсолютно всім. Якщо показник становить 500-1500 мг - за вказівкою лікаря при деяких хворобах.

Параметри мінералізації вище 1500 мг - це ліки, пити які потрібно строго за призначенням фахівця. Розрізняються в мінералці і показники рН. Кислотність шлунку висока - рН необхідний вище 7, низька - нижче 7.
Вода не вважається мінеральною, якщо до її складу були штучно додані мінерали або будь-які інші мікроелементи. До найбільш поширених мінералів, що містяться у воді, відносяться кальцій, магній і калій. Якщо на етикетці води присутнє значення кількості речовини або сполуки, наприклад, кальцію - 69,9 мг / л, то вода була очищена і штучно збагачена мікроелементами.
Природна вода добувається з артезіанських свердловин і має високий ступінь чистоти. У зв'язку з цим, її не піддають хімічній обробці, а на виробництвах використовують фільтрацію, яка повністю зберігає унікальний склад води.

 

Які види мінеральної води бувають?

Столова. Містить 1-2 г корисних речовин на літр води. ЇЇ добре пити в спеку, оскільки з потом в таку погоду людина втрачає мінеральні речовини.
Лікувально-столова. Вміст корисних речовин 2-10 г на літр. Пити більше ніж півлітра на добу не рекомендується.
Лікувальна. Створена для пиття, строго по лікарській рекомендації.

 

Мінералка для шкіри і волосся

Для покращення стану шкіри та волосся, потрібно купувати кальцієво-магнієвую воду. Ці мінерали підтримують гарний зовнішній вигляд волосся і шкіри, а отже підтримують молодість і красу. Співвідношення кальцію до магнію - два до одного. Приймати потрібно по склянці 3 рази на добу перед прийомом їжі.

 

Для підтримки ваги

При схудненні необхідно приймати мінеральну воду регулярно. Вона виводить шлаки, яких в організмі від 2 до 4 кг. Для процесу знадобиться вода з вмістом сульфату магнію і сульфату натрію. Також допомагають кремнієві столові води. Починати кожну добу з півсклянки такої води. Потім випивати ще по півсклянки за півгодини до прийому їжі, по склянці через годину після їжі. Така вода поліпшить роботу кишечника, знизить всмоктуваність жирів в організмі.

 

Як пити та зберігати воду?

Для щоденного вживання сильногазована вода не призначена, оскільки вона має несприятливий вплив на здоров'я людей, особливо середнього і похилого віку. Якщо воду з газом пити постійно, це може привести до остеопорозу.
В день потрібно випивати до двох літрів води, причому пити її слід маленькими ковтками. Зберігати воду треба при температурі 5-20 градусів в темному приміщенні. Після розкорковування пляшки використовувати її бажано протягом доби, а півтора-дволітрові пляшки краще зберігати в холодильнику.

 

Вибирайте улюблену воду та замовляйте з доставкою!

Новини