Це цікаво

  1. Головна
  2. Блог
  3. Сервірування та столовий етикет
23.09.2021
Поділитися

Сервірування та столовий етикет

Оригінальне сервірування столу являється показником уваги до ваших гостей, а також прекрасний спосіб організувати атмосферу свята та підкреслити стиль інтер’єру. Вся краса сервірування в деталях та його простоті. Важливо, щоб воно було виконане в певній кольоровій гамі та єдиній концепції. Основне правило - розташувати посуд, декор та страви так, щоб гостям було приємно та комфортно проводити за столом свій час. 

 

Скатертина 

За допомогою цього аксесуару можна створити оригінальний зовнішній вигляд інтер'єру, оновити його дизайн, створити атмосферу затишку, свята та тепла. Скатертина повинна бути відповідного розміру, чиста, попрасована, а візерунок чи колір повинен відповідати посуду та декору. Вона допомагає приглушити звуки столових приборів і захищає поверхню стола від побутових пошкоджень та забруднень. Для більш естетичного вигляду додайте стильну доріжку на стіл та використовуйте текстильні серветки. 

 

Столові прибори

На початку трапези  використовують столові прибори, які розташовані найдалі від тарілки. При кожній зміні страв необхідно обирати новий набір рухаючись до середини персонального сервірування. Етикет не рекомендує класти використані прибори назад на серветку чи скатертину. 

 

Мова ножа та виделки

 

 

Розташування тарілок і приборів залежить від того, які планують подавати страви. Спочатку ставлять на стіл дві тарілки: велику, яка створена для подачі основних страв, а на неї зверху – меншу для подачі закусок.
Прибори розкладають зверху та збоку. Зліва від тарілки розміщують виделку для закусок, столову виделку та виделку для риби. Справа зазвичай кладуть в такій послідовності: закусочний ніж, столовий ніж, ніж для риби, чайну та столову ложки. Зверху розміщують десертну виделку та десертну ложку. 

 

 

Стакани, ваза та келихи

Урочистість події підкреслюють витонченими келихами. Праворуч, найближче до тарілки розміщується келих для червоного вина,поруч кладуть для білого, фужер для шампанського, стакан води чи соку, чарку для міцних напоїв. Окрасою вашого столу стане ваза з живими квітами, розміщення на столі декоративних свічок, які можна запалити та створити неймовірно романтичну атмосферу.